Dokonaj w następnym kroku rejestracji konta i odbierz rabat 5% na całe swoje zakupy.

Pamiętaj przy zakupach powyżej 300 zł darmowa dostawa!

*Dotyczy produktów nieprzecenionych

 

Regulamin wypożyczalni pianek triathlonowych

Regulamin wypożyczalni pianek triathlonowych

 

Regulamin

1. Niniejszy regulamin odnosi się do usługi wypożyczenia sprzętu sportowego przez firmę 365sportu Marcin Domagała z siedzibą ul. Saperska 38B/2,61-493 Poznań, NIP 7822289823, zwaną dalej w treści regulaminu Wypożyczalnią, klientowi zwanemu dalej Wypożyczającym.

2. Przed dokonaniem płatności prosimy o potwierdzenie dostępności produktów i rozmiarów w danym terminie drogą mailową pod adresem sklep@365sportu.pl lub telefoniczną pod numerem +48784156164.

3. Aby skorzystać z usługi wypożyczenia sprzętu należy wykupić odpowiednią ofertę przez stronę 365sportu.pl , następnie opłacić koszt wypożyczenia+kwota kaucji podanej w ofercie+kwota przesyłki podana w ofercie.

4. Zamawiając daną usługę Wypożyczający potwierdza, że zapoznał się i akceptuje niniejszy regulamin oraz opisy świadczonych usług i zamawianego sprzętu.

5. Standardowy czas wypożyczenia to 7 dni. Istnieje możliwość przedłużenia tego czasu po wcześniejszej rezerwacji i uzgodnieniu szczegółów ze sklepem. Za dzień rozpoczęcia usługi przyjmuje się dzień nadania paczki, za dzień zwrotu dzień nadania zwrotnego paczki przesyłką priorytetową. Każdy dzień opóźnienia koszt 50 zł brutto pobierany z kaucji.

6. Wypożyczany sprzęt jest własnością firmy 365sportu Marcin Domagała.

7. Wypożyczalnia przekazuje do używania Wypożyczającemu w pełni sprawny technicznie.

8. Wypożyczalnia po otrzymaniu Sprzętu w dniu zwrotu zobowiązuje się do sprawdzenia jego stanu technicznego. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń bądź zniszczenia sprzętu, Wypożyczalnia zobowiązuje się do poinformowania o tym Wypożyczającego w terminie 3 dni od otrzymania Sprzętu.

9. Opłaty za wypożyczenie sprzętu liczone są za 7 dni i pobierane są z góry za cały okres wypożyczenia.

10. Wypożyczalnia pobiera kaucję zwrotną w kwocie określonej przy każdym opisie przedmiotu, będącą zabezpieczeniem w przypadku problemów ze zwrotem Sprzętu do Wypożyczalni, bądź jego uszkodzeniami. Kaucja zostaje zwrócona w ciągu 5 dni po zakończeniu okresu wypożyczenia na konto Wypożyczającego.

11. Wypożyczający zobowiązuje się do sprawdzenia stanu technicznego sprzętu w dniu jego otrzymania oraz do niezwłocznego zgłoszenia ewentualnych zniszczeń Sprzętu Wypożyczalni.

12. Wypożyczający zobowiązuje się do użytkowania Sprzętu zgodnie z jego przeznaczeniem i jednocześnie ponosi pełną odpowiedzialność za ewentualne zdarzenia wynikłe z jego nieodpowiedniego wykorzystania i wszelkie uszkodzenia sprzętu.

13. Wypożyczający zobowiązuje się do zwrócenia Sprzętu do Wypożyczalni w dniu określonym w umowie wypożyczenia poprzez przesłanie Sprzętu na własny koszt na adres:

365sportu Marcin Domagała

Ul. Saperska 38B/2

61-493 Poznań

W przypadku wysłania Sprzętu na powyższy adres za dzień zwrotu rozumie się dzień nadania przesyłki..

14. W przypadku oddania Sprzętu uszkodzonego, bądź zniszczonego Wypożyczalnia ma prawo obciążyć Wypożyczającego karą w maksymalnej kwocie równej wartości rynkowej brutto nowego Sprzętu, zgodnie z cenami na stronie internetowej 365sportu.pl. Na poczet kary zaliczona zostaje kaucja oraz opłata za wypożyczenie.

15. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego.

Bestsellery
B&W walizka na rower Bike Box II
B&W walizka na rower Bike Box II
1 349,00 zł 1 189,00 zł
szt.
B&W walizka na rower Bike Bag
B&W walizka na rower Bike Bag
1 349,00 zł 1 189,00 zł
szt.
B&W walizka na rower Bike Case
B&W walizka na rower Bike Case
1 999,00 zł
szt.
Squeezy pakiet 12 żeli energetycznych
Squeezy pakiet 12 żeli energetycznych
72,00 zł 66,00 zł
szt.
BlueSeventy Core spodenki neoprenowe
BlueSeventy Core spodenki neoprenowe
399,00 zł
szt.
Triswim zestaw 3+1 gratis
Triswim zestaw 3+1 gratis
126,70 zł 89,90 zł
szt.
Strój triathlonowy damski ZOOT Performance Tri BYOB
Strój triathlonowy damski ZOOT Performance Tri BYOB
449,00 zł 299,00 zł
szt.
ZEROD kąpielówki Briefs Graphic Ruby
ZEROD kąpielówki Briefs Graphic Ruby
139,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl