O nas

Sklep działający bez przerwy od marca 2015 roku.

 to nie tylko sklep, ale i wypożyczalnia sprzętu triathlonowego oraz miejsce w którym znajdziecie porady dotyczące doboru sprzętu i akcesoriów triathlonowych. Staramy się również doradzać początkującym triathlonistom w sprawach związanych z treningami czy startami na zawodach.

365sportu powstał z wieloletniej pasji do sportu. Połączenie trzech różnych dyscyplin: pływania, jazdy na rowerze,biegania zrodziło nową formę zawodów: triathlon,a co za tym idzie nowe potrzeby sprzętowe dla zawodników oraz ogromnej ilości pasjonatów-amatorów. Jako, że sami jesteśmy amatorami, aktywnie trenującymi i biorącymi udział w zawodach na terenie całego kraju jak i Europy, łatwiej wyjść nam naprzeciw oczekiwaniom sportowców-pasjonatów. Nasze pierwsze starty triathlonowe miały miejsce już w 2013 roku, kiedy dostępnego sprzętu było w kraju jak na lekarstwo, a rower czasowy był widziany tak często jak Porsche na ulicach miast. Jednak czas jaki upłynął od tej daty i ciągła aktywność sportowa oraz zawodowa, pozwalają nam na bieżąco śledzić istniejące trendy oraz nowinki techniczne.

Staramy się idealnie dopasować ofertę zarówno pod względem jakości i trwałości oferowanych przez nas produktów jak i przystępnej ceny. Trenując również sami korzystam z oferowanego sprzętu co pomaga w doborze odpowiedniej oferty dla naszych klientów.  .

Jesteśmy również firmą, która jest dystrybutorem na Polskę walizek do transportu roweru oraz pokrowców rowerowych i na koła firmy B&W International, a także dystrybutorem akcesoriów sportowych Gato Sports.

Możecie nas także spotkać na licznych imprezach triathlonowych oraz biegowych w kraju, gdzie na swoim stoisku oferujemy akcesoria i sprzęt oraz odżywki niezbędne do startu.

 

                                                        

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl