Dokonaj w następnym kroku rejestracji konta i odbierz rabat 5% na całe swoje zakupy.

Pamiętaj przy zakupach powyżej 300 zł darmowa dostawa!

*Dotyczy produktów nieprzecenionych

 

Regulamin wypożyczalni trenażerów/walizek

Regulamin wypożyczalni trenażerów/ walizek

 

 1. Niniejszy regulamin odnosi się do usługi wypożyczenia sprzętu sportowego przez firmę 365sportu Marcin Domagała z siedzibą ul. Saperska 38B/2 ,61-493 Poznań, NIP 7822289823, zwaną dalej w treści regulaminu Wypożyczalnią, klientowi zwanemu dalej Wypożyczającym.
 2. Przed dokonaniem płatności prosimy o potwierdzenie dostępności produktów w danym terminie drogą mailową pod adresem sklep@365sportu.pl lub telefoniczną pod numerem +48784156164.
 3. Aby skorzystać z usługi wypożyczenia sprzętu należy wykupić odpowiednią ofertę przez stronę 365sportu.pl , następnie opłacić koszt wypożyczenia+kwota kaucji podanej w ofercie+kwota przesyłki podana w ofercie.
 4. Zamawiając daną usługę Wypożyczający potwierdza, że zapoznał się i akceptuje niniejszy regulamin oraz opisy świadczonych usług i zamawianego sprzętu.
 5. Standardowy czas wypożyczenia to 30 dni w przypadku trenażerów, 10 lub 16 dni w przypadku walizek. Istnieje możliwość przedłużenia tego czasu po wcześniejszej rezerwacji i uzgodnieniu szczegółów ze sklepem. Za dzień rozpoczęcia usługi przyjmuje się dzień nadania paczki, za dzień zwrotu dzień nadania zwrotnego paczki przesyłką priorytetową. Każdy dzień opóźnienia koszt 10 zł brutto pobierany z kaucji.
 6. Wypożyczany sprzęt jest własnością firmy 365sportu Marcin Domagała.
 7. Wypożyczalnia przekazuje do używania Wypożyczającemu sprzęt nieuszkodzony, w pełni sprawny technicznie.
 8. Wypożyczalnia po otrzymaniu Sprzętu w dniu zwrotu zobowiązuje się do sprawdzenia jego stanu technicznego. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń bądź zniszczenia sprzętu, Wypożyczalnia zobowiązuje się do poinformowania o tym Wypożyczającego w terminie 3 dni od otrzymania Sprzętu.
 9. Opłaty za wypożyczenie sprzętu liczone są za 30 dni w przypadku trenażerów, 10 dni w przypadku walizek. Pobierane są z góry za cały okres wypożyczenia. Dłuższe terminy ustalane indywidualnie.
 10. Wypożyczalnia pobiera kaucję zwrotną w kwocie określonej przy każdym opisie przedmiotu, będącą zabezpieczeniem w przypadku problemów ze zwrotem Sprzętu do Wypożyczalni, bądź jego uszkodzeniami. Kaucja zostaje zwrócona w ciągu 5 dni po zakończeniu okresu wypożyczenia na konto Wypożyczającego.
 11. Wypożyczający zobowiązuje się do sprawdzenia stanu technicznego sprzętu w dniu jego otrzymania oraz do niezwłocznego zgłoszenia ewentualnych zniszczeń Sprzętu Wypożyczalni.
 12. Wypożyczający zobowiązuje się do użytkowania Sprzętu zgodnie z jego przeznaczeniem i jednocześnie ponosi pełną odpowiedzialność za ewentualne zdarzenia wynikłe z jego nieodpowiedniego wykorzystania i wszelkie uszkodzenia sprzętu.
 13. Wypożyczający zobowiązuje się do zwrócenia Sprzętu do Wypożyczalni w dniu określonym w umowie wypożyczenia poprzez przesłanie Sprzętu na własny koszt na adres:

365sportu Marcin Domagała

ul. Kminkowa 55

62-064 Plewiska

tel. 784156164

W przypadku wysłania Sprzętu na powyższy adres za dzień zwrotu rozumie się dzień nadania przesyłki.

 1. W przypadku oddania Sprzętu uszkodzonego, bądź zniszczonego Wypożyczalnia ma prawo obciążyć Wypożyczającego karą w maksymalnej kwocie równej wartości rynkowej brutto nowego Sprzętu, zgodnie z cenami na stronie internetowej 365sportu.pl. Na poczet kary zaliczona zostaje kaucja oraz opłata za wypożyczenie.
 2. Karton w którym dostarczana jest przesyłka stanowi integralną część wypożyczanego sprzętu, a brak jego zwrotu będzie się wiązał z potrąceniem kaucji o 50 zł.
 3. Wszelkie uszkodzenia wynikłe z winy linii lotniczych winien wyjaśnić we własnym zakresie wypożyczający jako osoba do której w danym momencie należy walizka, i jako właściciel karty pokładowej na przewóz sprzętu. Sklep 365sportu.pl służy w takich sytuacjach radą i pomocą, jednakże nie jest w stanie składać reklamacji u przewoźnika odpowiedzialnego za uszkodzenia.
 4. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego

 

Bestsellery
B&W walizka na rower Bike Box II
B&W walizka na rower Bike Box II
1 349,00 zł 1 199,00 zł
szt.
Płetwy krótkie Head Swim Fin Energy
Płetwy krótkie Head Swim Fin Energy
119,00 zł
szt.
Kask rowerowy Casco SPEEDster TC Plus czarny
Kask rowerowy Casco SPEEDster TC Plus czarny
799,00 zł 649,90 zł
szt.
Walizka do transportu roweru B&W Bike Bag II
Walizka do transportu roweru B&W Bike Bag II
1 599,00 zł
szt.
MadWave wiosełka Paddles
MadWave wiosełka Paddles
39,90 zł
szt.
BlueSeventy Sprint - pianka triathlonowa
BlueSeventy Sprint - pianka triathlonowa
959,00 zł 749,00 zł
szt.
Zoot LTD Tri SS California damski
Zoot LTD Tri SS California damski
849,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl